Debata z udziałem kandydatów w wyborach do Parlamentu Europejskiego IX kadencji z okręgu Małopolska i Świętokrzyskie

Termin: 15.05.2019
Miejsce: Aula Duża A Auditorium Maximum (ul. Krupnicza 33)
Organizator: Katedra Studiów nad Procesami Integracyjnymi INPiSM
Serdecznie zapraszamy całą społeczność akademicką Uniwersytetu Jagiellońskiego na tradycyjną (realizowaną od 2009 r.) debatę kandydatów do Parlamentu Europejskiego z okręgu Małopolska i Świętokrzyskie. Debata odbędzie się 15 maja 2019 r., w godz. 11.00-13.00 w Auli Dużej A Auditorium Maximum (ul. Krupnicza 33). Debata jest organizowana w ramach projektu JMC EUCRIS.

Udział w debacie potwierdzili:
  • Bawer Aondo-Akaa (Kukiz'15, nr 9 na liście)
  • Maciej Gdula (Wiosna nr 1 na liście)
  • Adam Jarubas (Koalicja Europejska, nr 2 na liście)
  • Paweł Kukiz-Szczuciński (Kukiz’15, nr 1 na liście)
  • Andrzej Szejna (Koalicja Europejska, nr 3 na liście)
  • Róża Thun (Koalicja Europejska, nr 1 na liście)
  • Lilija Twardosz (Wiosna nr 10 na liście)
Moderator: Prof. dr hab. Zdzisław Mach, Dziekan Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych

Organizatorzy zastrzegają sobie prawo wyproszenia osób, które nie będą przestrzegać norm i zasad obowiązujących na Uniwersytecie Jagiellońskim, w szczególności będą zakłócać przebieg debaty oraz nie będą stosować się do poleceń organizatorów.

Data opublikowania: 13.05.2019